![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ena | |
![]() |
Film Freak - 597 Films Ranked
Member Since: Dec 5, 2009
Location: Germany
|
|
Message Sent!
Bio: More Gore - more Fun. .... Horror,Psycho,thriller... drama, comedy. Variety is the spïce of lïfe .... i adore Fichtner, Depp , jolie. Tarantino,Rodriguez, Romero, Campbell , Burton.... Freakshït.
| |

| 72 | Monsters vs Aliens: Mutant Pumpkins from Outer Space (2009) - Feb 05, 2012 |
| 85 | Monsters, Inc. (2001) - Feb 05, 2012 |
| 62 | Hide and Seek (2005) - Jan 01, 2012 |
| 58 | Jumper (2008) - Dec 12, 2011 |
| 78 | The Men Who Stare at Goats (2009) - Oct 12, 2011 |
| 90 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Oct 09, 2011 |
| 79 | Scarface (1983) - Oct 08, 2011 |
| 67 | Snakes on a Plane (2006) - Oct 08, 2011 |
| 70 | A Beautiful Mind (2001) - Oct 08, 2011 |
| 48 | (500) Days of Summer (2009) - Oct 08, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |