Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
enderk
Movie Buff - 233 Films Ranked
Member Since: Jun 18, 2008
Location: Russia
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
35 Atonement (2007) - Dec 13, 2008
20 Lord of War (2005) - Dec 13, 2008
60 Glengarry Glen Ross (1992) - Dec 13, 2008
85 In Bruges (2008) - Dec 13, 2008
65 Persepolis (2007) - Dec 13, 2008
70 Irreversible (2002) - Dec 13, 2008
85 The Ice Storm (1997) - Dec 13, 2008
20 Ed Wood (1994) - Dec 13, 2008
60 Jacob's Ladder (1990) - Dec 13, 2008
65 Delicatessen (1991) - Dec 13, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with enderk. Why not go rank more films, then come back and check it out again?