![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
endgame101 | |
![]() |
Movie Buff - 110 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: USA
|

| 87 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Independence Day (1996) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Aug 13, 2007 |
| 62 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Reversal of Fortune (1990) - Aug 13, 2007 |
| 88 | A Knight's Tale (2001) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Hulk (2003) - Aug 13, 2007 |
| 99 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Shining (1980) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Lilo & Stitch (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |