Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
engine9
Movie Buff - 298 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
78 House of Wax (2005) - Aug 13, 2007
63 Walking Tall (2004) - Aug 13, 2007
70 The Others (2001) - Aug 13, 2007
85 White Oleander (2002) - Aug 13, 2007
85 Lords of Dogtown (2005) - Aug 13, 2007
70 Bad Boys (1995) - Aug 13, 2007
85 The Jacket (2005) - Aug 13, 2007
60 Mean Girls (2004) - Aug 13, 2007
90 Crash (2005) - Aug 13, 2007
100 Sin City (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with engine9. Why not go rank more films, then come back and check it out again?