Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
enjiner
Flick Fan - 85 Films Ranked
Member Since: Jul 24, 2010
Location: New Zealand
Recent Rankings
74 Spider-Man 3 (2007) - Jul 25, 2010
72 Spider-Man 2 (2004) - Jul 25, 2010
67 Enchanted (2007) - Jul 25, 2010
61 Stuart Little (1999) - Jul 25, 2010
64 Flubber (1997) - Jul 25, 2010
53 Space Jam (1996) - Jul 25, 2010
69 Sister Act (1992) - Jul 25, 2010
58 A Knight's Tale (2001) - Jul 25, 2010
89 Spy Kids 3-D: Game Over (2003) - Jul 25, 2010
99 Spy Kids (2001) - Jul 25, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with enjiner. Why not go rank more films, then come back and check it out again?