![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
enjolras | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: USA
|

| 80 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Bowling for Columbine (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Chicago (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Constantine (2005) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Core (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Elf (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | A Fish Called Wanda (1988) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Forces of Nature (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |