Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
entendu
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Mar 31, 2010
Location: Chicago, USA
Recent Rankings
85 Love Actually (2003) - Mar 31, 2010
92 Rocket Science (2007) - Mar 31, 2010
82 Eurotrip (2004) - Mar 31, 2010
87 Up in the Air (2009) - Mar 31, 2010
62 Old School (2003) - Mar 31, 2010
80 Serenity (2005) - Mar 31, 2010
91 Waiting... (2005) - Mar 31, 2010
91 Ponyo (2008) - Mar 31, 2010
94 The Big Lebowski (1998) - Mar 31, 2010
51 Surrogates (2009) - Mar 31, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with entendu. Why not go rank more films, then come back and check it out again?