![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
entoke | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Sep 26, 2008
Location: Sweden
|

| 88 | Stargate (1994) - Sep 26, 2008 |
| 93 | Battlestar Galactica (2003) - Sep 26, 2008 |
| 78 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Sep 26, 2008 |
| 85 | Mad Max (1979) - Sep 26, 2008 |
| 83 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Sep 26, 2008 |
| 83 | Ghostbusters (1984) - Sep 26, 2008 |
| 93 | The Matrix (1999) - Sep 26, 2008 |
| 88 | 28 Weeks Later... (2007) - Sep 26, 2008 |
| 85 | Independence Day (1996) - Sep 26, 2008 |
| 84 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Sep 26, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |