![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
epedos | |
![]() |
Movie Buff - 148 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2011
Location: Sofia, Sofia, Bulgaria
|

| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Nov 28, 2011 |
| 99 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Nov 25, 2011 |
| 98 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Nov 25, 2011 |
| 87 | Downfall (2004) - Nov 25, 2011 |
| 74 | The Mask of Zorro (1998) - Oct 11, 2011 |
| 85 | Gangs of New York (2002) - Oct 11, 2011 |
| 95 | The Man from Earth (2007) - Oct 11, 2011 |
| 54 | The Tree of Life (2011) - Oct 11, 2011 |
| 85 | Shutter Island (2010) - Oct 03, 2011 |
| 82 | The Aviator (2004) - Oct 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |