Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ephemerik
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Feb 20, 2010
Location: Russia
Recent Rankings
60 Synecdoche, New York (2008) - May 14, 2010
80 Gadkie lebedi (2006) - May 14, 2010
45 The Countess (2009) - Mar 07, 2010
50 The White Ribbon (2009) - Mar 06, 2010
85 Witch's Cradle (1944) - Mar 05, 2010
80 Come and See (1985) - Feb 28, 2010
15 Silent Hill (2006) - Feb 26, 2010
80 Persona (1966) - Feb 26, 2010
80 The Kingdom (1994) - Feb 26, 2010
75 Ordet (1955) - Feb 26, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ephemerik. Why not go rank more films, then come back and check it out again?