![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
epsteina | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2011
Location: Canada
|

| 95 | The Departed (2006) - Dec 13, 2011 |
| 96 | The Godfather (1972) - Dec 13, 2011 |
| 85 | The Bourne Ultimatum (2007) - Dec 13, 2011 |
| 70 | Armageddon (1998) - Dec 13, 2011 |
| 75 | Casino Royale (2006) - Dec 13, 2011 |
| 50 | 10,000 B.C. (2008) - Dec 13, 2011 |
| 92 | Shooter (2007) - Dec 13, 2011 |
| 35 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Dec 13, 2011 |
| 72 | Spider-Man 2 (2004) - Dec 13, 2011 |
| 70 | Ocean's Thirteen (2007) - Dec 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |