erajoj

erajoj
Movie Buff - 349 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2014
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 26% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 16 Oct 2014
30 0% Mars Attacks! (1996) - Rated 16 Oct 2014
75 72% Easy Rider (1969) - Rated 16 Oct 2014
70 49% Kick-Ass (2010) - Rated 16 Oct 2014
75 72% Captain Phillips (2013) - Rated 16 Oct 2014
80 88% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 16 Oct 2014
70 49% Cool Runnings (1993) - Rated 16 Oct 2014
80 88% Mad Max (1979) - Rated 16 Oct 2014
65 26% Phone Booth (2003) - Rated 16 Oct 2014
65 26% Evan Almighty (2007) - Rated 16 Oct 2014