Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
erayda
Movie Buff - 365 Films Ranked
Member Since: Feb 6, 2011
Location: istanbul, Turkey
Recent Rankings
78 JFK (1991) - Apr 29, 2011
80 Philadelphia (1993) - Apr 29, 2011
90 The Usual Suspects (1995) - Apr 29, 2011
85 Double Indemnity (1944) - Apr 29, 2011
70 Apocalypto (2006) - Apr 29, 2011
80 Bes vakit (2006) - Apr 29, 2011
68 Seven Pounds (2008) - Apr 29, 2011
70 Seven Years in Tibet (1997) - Apr 29, 2011
65 Love and Other Drugs (2010) - Feb 12, 2011
90 Blue Valentine (2010) - Feb 12, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with erayda. Why not go rank more films, then come back and check it out again?