erdemates

erdemates
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2012
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 14% Faster (2010) - Rated 28 Feb 2012
78 42% Miller's Crossing (1990) - Rated 16 Feb 2012
85 78% American Beauty (1999) - Rated 14 Feb 2012
88 92% Requiem for a Dream (2000) - Rated 14 Feb 2012
88 92% The Dark Knight (2008) - Rated 14 Feb 2012
70 18% Batman Returns (1992) - Rated 14 Feb 2012
85 78% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 14 Feb 2012
80 56% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 14 Feb 2012
35 6% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 14 Feb 2012
75 30% Super Size Me (2004) - Rated 14 Feb 2012