erenunal

erenunal
Movie Buff - 220 Film Ratings
Member Since: 20 Jul 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 60% Lost in Translation (2003) - Rated 01 Dec 2012
80 19% Zodiac (2007) - Rated 10 Oct 2012
75 9% Lord of War (2005) - Rated 10 Oct 2012
89 68% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 30 Jul 2012
86 43% Felon (2008) - Rated 30 Jul 2012
83 25% 8 Mile (2002) - Rated 30 Jul 2012
88 60% Cool Hand Luke (1967) - Rated 30 Jul 2012
88 60% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 30 Jul 2012
80 19% Hannibal (2001) - Rated 30 Jul 2012
86 43% Ray (2004) - Rated 30 Jul 2012