Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
erezija
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Dec 19, 2006
Location: Luxembourg
Recent Rankings
90 Raging Bull (1980) - Dec 20, 2006
80 Breathless (1960) - Dec 20, 2006
96 La Jetée (1962) - Dec 20, 2006
75 Blade Runner (1982) - Dec 20, 2006
80 The Rules of the Game (1939) - Dec 20, 2006
88 Nosferatu (1922) - Dec 20, 2006
80 A Hard Day's Night (1964) - Dec 20, 2006
88 The Killing (1956) - Dec 20, 2006
86 His Girl Friday (1940) - Dec 20, 2006
88 The Vanishing (1988) - Dec 20, 2006
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with erezija. Why not go rank more films, then come back and check it out again?