ergun

ergun
Film Freak - 552 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2015
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Imitation of Life (1959) - Rated 05 Apr 2015
100 97% Sansho the Bailiff (1954) - Rated 05 Apr 2015
90 77% Stagecoach (1939) - Rated 23 Mar 2015
100 97% The Getaway (1972) - Rated 22 Mar 2015
100 97% The Grapes of Wrath (1940) - Rated 22 Mar 2015
98 91% Papillon (1973) - Rated 22 Mar 2015
96 90% The Eighth Day (1996) - Rated 22 Mar 2015
79 42% Interstellar (2014) - Rated 22 Mar 2015
86 66% Hard Times (1975) - Rated 22 Mar 2015
88 70% Falling Down (1993) - Rated 22 Mar 2015