![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ericaNNa | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Sep 16, 2010
Location: Brazil
|

| 80 | Bolt (2008) - Sep 17, 2010 |
| 90 | The Hunchback of Notre Dame (1996) - Sep 17, 2010 |
| 75 | Pokémon: The Movie 2000 (2000) - Sep 17, 2010 |
| 90 | Waking Life (2001) - Sep 17, 2010 |
| 100 | Finding Nemo (2003) - Sep 17, 2010 |
| 98 | Pocahontas (1995) - Sep 17, 2010 |
| 100 | WALL·E (2008) - Sep 17, 2010 |
| 98 | Mulan (1998) - Sep 17, 2010 |
| 99 | The Simpsons Movie (2007) - Sep 17, 2010 |
| 95 | Lilo & Stitch (2002) - Sep 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |