Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ericbdrummin
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2007
Location: USA
Recent Rankings
80 Superman: The Movie (1978) - Jan 10, 2007
90 A Christmas Story (1983) - Jan 10, 2007
84 Dr. Dolittle (1998) - Jan 10, 2007
86 Rush Hour (1998) - Jan 10, 2007
91 Spider-Man (2002) - Jan 10, 2007
65 Mission: Impossible (1996) - Jan 10, 2007
90 Jaws (1975) - Jan 10, 2007
88 Mississippi Burning (1988) - Jan 10, 2007
84 Mulan (1998) - Jan 10, 2007
94 Saving Private Ryan (1998) - Jan 10, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ericbdrummin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?