![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ericcosta | |
![]() |
Movie Buff - 443 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2006
Location: Aracaju, SE, Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Watchmen (2009) - Apr 09, 2009 |
| 40 | The Spirit (2008) - Apr 09, 2009 |
| 55 | Cube 2: Hypercube (2002) - Feb 20, 2009 |
| 50 | Addams Family Values (1993) - Feb 20, 2009 |
| 60 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Feb 20, 2009 |
| 70 | Gremlins (1984) - Feb 20, 2009 |
| 73 | Cube (1997) - Feb 20, 2009 |
| 75 | Saw (2003) - Feb 20, 2009 |
| 65 | Crank (2006) - Feb 20, 2009 |
| 75 | Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon (2007) - Feb 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |