![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
erickuo | |
![]() |
Flick Fan - 67 Films Ranked
Member Since: Jan 11, 2009
Location: USA
|

| 100 | When Harry Met Sally... (1989) - Jan 11, 2009 |
| 80 | Spider-Man 2 (2004) - Jan 11, 2009 |
| 40 | I, Robot (2004) - Jan 11, 2009 |
| 75 | Sweet November (2001) - Jan 11, 2009 |
| 100 | The Dark Knight (2008) - Jan 11, 2009 |
| 100 | Rejected (2000) - Jan 11, 2009 |
| 80 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Jan 11, 2009 |
| 100 | Sneakers (1992) - Jan 11, 2009 |
| 40 | Ghost Rider (2007) - Jan 11, 2009 |
| 70 | Apocalypse Now Redux (2001) - Jan 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |