ericsson

ericsson
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 06 Oct 2014
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

0 American Beauty (1999) - Rated 06 Oct 2014
0 Gone with the Wind (1939) - Rated 06 Oct 2014
0 A Time to Kill (1996) - Rated 06 Oct 2014
0 Adaptation. (2002) - Rated 06 Oct 2014
0 Being John Malkovich (1999) - Rated 06 Oct 2014
0 The Perfect Storm (2000) - Rated 06 Oct 2014
0 Titanic (1997) - Rated 06 Oct 2014
0 Gladiator (2000) - Rated 06 Oct 2014
0 Shakedown (1988) - Rated 06 Oct 2014
0 The Burning (1981) - Rated 06 Oct 2014