![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ericw | |
![]() |
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Jun 22, 2009
Location: Canada
|

| 68 | The Bridges at Toko-Ri (1954) - Oct 20, 2011 |
| 70 | 633 Squadron (1964) - Oct 20, 2011 |
| 69 | I Saw the Devil (2010) - Mar 11, 2011 |
| 65 | Martyrs (2008) - Mar 11, 2011 |
| 72 | Kickboxer 4: The Aggressor (1994) - Mar 08, 2011 |
| 70 | Triangle (2009) - Oct 28, 2010 |
| 75 | The Guns of Navarone (1961) - Sep 23, 2010 |
| 72 | Force 10 from Navarone (1978) - Sep 23, 2010 |
| 70 | Downfall (2004) - Sep 23, 2010 |
| 79 | Where Eagles Dare (1968) - Sep 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |