![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ericwitt2 | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Aug 29, 2011
Location: Mill Valley, CA, USA
|

| 88 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Sep 01, 2011 |
| 52 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Sep 01, 2011 |
| 72 | The Silence of the Lambs (1991) - Sep 01, 2011 |
| 54 | Quantum of Solace (2008) - Sep 01, 2011 |
| 76 | The Shining (1997) - Sep 01, 2011 |
| 85 | Little Miss Sunshine (2006) - Sep 01, 2011 |
| 20 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Sep 01, 2011 |
| 30 | Dances with Wolves (1990) - Sep 01, 2011 |
| 85 | Pulp Fiction (1994) - Sep 01, 2011 |
| 80 | When Harry Met Sally... (1989) - Sep 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |