![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
erikaloic | |
![]() |
Movie Buff - 181 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2009
Location: Toronto, Canada, Canada
|

| 89 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Jan 05, 2009 |
| 86 | Stand by Me (1986) - Jan 05, 2009 |
| 65 | Urban Legend (1998) - Jan 05, 2009 |
| 87 | Moonstruck (1987) - Jan 05, 2009 |
| 75 | Pet Sematary (1989) - Jan 05, 2009 |
| 87 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Jan 05, 2009 |
| 81 | The Great Dictator (1940) - Jan 05, 2009 |
| 91 | Full Metal Jacket (1987) - Jan 05, 2009 |
| 83 | Lars and the Real Girl (2007) - Jan 05, 2009 |
| 65 | Chicago (2002) - Jan 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |