![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
erikdean | |
![]() |
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Friday Night Lights (2004) - Aug 13, 2007 |
| 45 | TransAmerica (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Il Postino (1994) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Jimmy Neutron: Boy Genius (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Aug 13, 2007 |
| 15 | Rent (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Capote (2005) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Eyes Wide Shut (1999) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Road Trip (2000) - Aug 13, 2007 |
| 10 | The Scorpion King (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |