Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
erikmer
Movie Buff - 174 Films Ranked
Member Since: Dec 16, 2009
Location: Antwerp, Belgium
Recent Rankings
87 Into the Wild (2007) - Dec 27, 2009
85 Totò the Hero (1991) - Dec 23, 2009
82 The Kite Runner (2007) - Dec 23, 2009
87 Head-On (2004) - Dec 23, 2009
81 Downfall (2004) - Dec 23, 2009
85 Lilya 4-Ever (2002) - Dec 23, 2009
91 Talk to Her (2002) - Dec 23, 2009
81 The Son's Room (2001) - Dec 23, 2009
85 The Sea Inside (2004) - Dec 23, 2009
87 Any Way the Wind Blows (2003) - Dec 23, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with erikmer. Why not go rank more films, then come back and check it out again?