![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
erindocherty | |
![]() |
Movie Buff - 133 Films Ranked
Member Since: Jul 3, 2009
Location: Charlottetown, PE, Canada
|

| 85 | Alice in Wonderland (1951) - Jul 03, 2009 |
| 90 | Fight Club (1999) - Jul 03, 2009 |
| 90 | The Man in the Iron Mask (1998) - Jul 03, 2009 |
| 90 | Love Actually (2003) - Jul 03, 2009 |
| 90 | Buffy the Vampire Slayer (1992) - Jul 03, 2009 |
| 85 | House on Haunted Hill (1999) - Jul 03, 2009 |
| 90 | Aladdin (1992) - Jul 03, 2009 |
| 90 | Sex and the City (2008) - Jul 03, 2009 |
| 90 | Queen of the Damned (2002) - Jul 03, 2009 |
| 90 | Point Break (1991) - Jul 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |