eringobrien

eringobrien
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 28 Apr 2009
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

35 29% Face/Off (1997) - Rated 28 Apr 2009
55 50% Snatch (2000) - Rated 28 Apr 2009
60 62% Minority Report (2002) - Rated 28 Apr 2009
60 62% Wayne's World (1992) - Rated 28 Apr 2009
65 73% Mission: Impossible (1996) - Rated 28 Apr 2009
30 25% Saving Private Ryan (1998) - Rated 28 Apr 2009
30 25% Freaky Friday (2003) - Rated 28 Apr 2009
65 73% xXx (2002) - Rated 28 Apr 2009
60 62% Dr. No (1962) - Rated 28 Apr 2009
60 62% Changing Lanes (2002) - Rated 28 Apr 2009