![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
eriond | |
![]() |
Cinema Addict - 1000 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Walking Tall (1973) - Jun 09, 2010 |
| 65 | Downhill Racer (1969) - Jun 09, 2010 |
| 70 | The Reivers (1969) - Jun 09, 2010 |
| 65 | Major Dundee (1965) - Jun 09, 2010 |
| 65 | The Blue Max (1966) - Jun 09, 2010 |
| 90 | The Greatest Story Ever Told (1965) - Jun 09, 2010 |
| 60 | The Bedford Incident (1965) - Jun 09, 2010 |
| 60 | The Silencers (1966) - Jun 09, 2010 |
| 70 | King Creole (1958) - Jun 09, 2010 |
| 65 | Donald in Mathmagic Land (1959) - Jun 09, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |