erkanuzdur

erkanuzdur
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 13 May 2010
Location: istanbul, þiþli, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 16% American Beauty (1999) - Rated 15 May 2010
80 36% Gran Torino (2008) - Rated 15 May 2010
80 36% Avatar (2009) - Rated 15 May 2010
100 82% A Clockwork Orange (1971) - Rated 15 May 2010
100 82% Scent of a Woman (1992) - Rated 15 May 2010
60 19% About Schmidt (2002) - Rated 13 May 2010
80 36% Juno (2007) - Rated 13 May 2010
90 54% The Departed (2006) - Rated 13 May 2010
80 36% American Psycho (2000) - Rated 13 May 2010
90 54% The Wrestler (2008) - Rated 13 May 2010