![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
erktorrent | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Feb 17, 2011
Location: USA
|

| 90 | The Chaser (2008) - Apr 11, 2011 |
| 91 | The Man From Nowhere (2010) - Apr 01, 2011 |
| 79 | Black Swan (2010) - Mar 25, 2011 |
| 75 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Mar 24, 2011 |
| 91 | American Psycho (2000) - Mar 24, 2011 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Mar 22, 2011 |
| 90 | Donnie Darko (2001) - Mar 22, 2011 |
| 89 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Mar 20, 2011 |
| 89 | 3:10 to Yuma (2007) - Mar 19, 2011 |
| 70 | Hannibal (2001) - Mar 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |