![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
erlanuai | |
![]() |
Movie Buff - 224 Films Ranked
Member Since: May 25, 2009
Location: Formosa, Goias, Brazil
|
|
Bio: sb who likes movies ;)
| |

| 75 | Melancholia (2011) - Mar 23, 2012 |
| 78 | The Hangover (2009) - Mar 23, 2012 |
| 74 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Aug 12, 2009 |
| 79 | The Departed (2006) - Aug 12, 2009 |
| 75 | Swordfish (2001) - Aug 12, 2009 |
| 75 | Miss Congeniality (2000) - Aug 12, 2009 |
| 76 | Daredevil (2003) - Aug 04, 2009 |
| 70 | Ghostbusters II (1989) - Aug 04, 2009 |
| 78 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Aug 04, 2009 |
| 75 | Ice Age (2002) - Aug 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |