Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ermanen
Movie Buff - 320 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
95 2001: A Space Odyssey (1968) - May 11, 2012
95 The Avengers (2012) - May 11, 2012
77 Kingdom of Heaven (2005) - Feb 05, 2011
79 30 Days of Night (2007) - Feb 05, 2011
66 Live Free or Die Hard (2007) - Feb 05, 2011
68 Road Trip (2000) - Feb 05, 2011
81 Final Destination 2 (2003) - Feb 05, 2011
70 Saw VI (2009) - Feb 05, 2011
95 Orphan (2009) - Feb 05, 2011
76 The Last Samurai (2003) - Feb 05, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ermanen. Why not go rank more films, then come back and check it out again?