![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ernie1223 | |
![]() |
Movie Buff - 224 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2010
Location: Germany
|

| 91 | Wristcutters: A Love Story (2007) - Oct 19, 2010 |
| 91 | Carlito's Way (1993) - Aug 27, 2010 |
| 86 | Daybreakers (2010) - Jul 04, 2010 |
| 88 | The Escapist (2008) - Jun 19, 2010 |
| 91 | Sherlock Holmes (2009) - Jun 18, 2010 |
| 90 | Shutter Island (2010) - Jun 18, 2010 |
| 90 | The Descent (2005) - Jun 18, 2010 |
| 80 | Gabriel (2007) - Jun 18, 2010 |
| 88 | The Fountain (2006) - Jun 18, 2010 |
| 70 | The Final Destination (2009) - Jun 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |