Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
eroderick
Movie Buff - 218 Films Ranked
Member Since: May 4, 2006
Recent Rankings
80 The Incredible Hulk (2008) - Aug 08, 2008
95 Iron Man (2008) - Aug 08, 2008
89 Juno (2007) - Aug 08, 2008
83 Smokin' Aces (2007) - Aug 08, 2008
89 Transformers (2007) - Aug 08, 2008
85 300 (2007) - Aug 08, 2008
85 Live Free or Die Hard (2007) - Aug 08, 2008
90 Little Miss Sunshine (2006) - Aug 08, 2008
89 The Bourne Ultimatum (2007) - Aug 08, 2008
95 The Fifth Element (1997) - Aug 08, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with eroderick. Why not go rank more films, then come back and check it out again?