ersanchez

ersanchez
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 22 Sep 2007
Location: Saint Marys, GA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 84% Snatch (2000) - Rated 22 Sep 2007
85 60% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 22 Sep 2007
89 78% The Matrix (1999) - Rated 22 Sep 2007
85 60% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 22 Sep 2007
88 74% Batman Begins (2005) - Rated 22 Sep 2007
72 14% Ocean's Eleven (2001) - Rated 22 Sep 2007
94 95% American History X (1998) - Rated 22 Sep 2007
98 98% The Godfather: Part II (1974) - Rated 22 Sep 2007
84 51% Catch Me If You Can (2002) - Rated 22 Sep 2007
83 43% Raising Arizona (1987) - Rated 22 Sep 2007