![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
erschultz | |
![]() |
Movie Buff - 182 Films Ranked
Member Since: Oct 21, 2007
Location: El Paso, TX, USA
|

| 95 | Star Trek (2009) - Jul 18, 2009 |
| 70 | Gran Torino (2008) - Jul 18, 2009 |
| 50 | Knowing (2009) - Jul 18, 2009 |
| 60 | Mrs. Doubtfire (1993) - Jul 18, 2009 |
| 55 | Elf (2003) - Jul 18, 2009 |
| 95 | Almost Famous (2000) - Jul 18, 2009 |
| 50 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jul 18, 2009 |
| 65 | Ocean's Eleven (2001) - Jul 18, 2009 |
| 65 | The Prestige (2006) - Jul 18, 2009 |
| 50 | Behind Enemy Lines (2001) - Jul 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |