Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ersun
Movie Buff - 246 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2010
Location: Budapest, Hungary
Recent Rankings
65 Setup (2011) - Sep 26, 2011
69 Hesher (2010) - Sep 25, 2011
78 Thor (2011) - Sep 13, 2011
83 X-Men: First Class (2011) - Sep 12, 2011
86 Transsiberian (2008) - Sep 07, 2011
97 The Machinist (2004) - Sep 07, 2011
90 Indecent Proposal (1993) - Sep 07, 2011
86 Lions for Lambs (2007) - Sep 07, 2011
91 The Conspirator (2011) - Sep 05, 2011
93 Spy Game (2001) - Aug 25, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ersun. Why not go rank more films, then come back and check it out again?