ertugrul

ertugrul
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 11 Jun 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 87% Amores Perros (2000) - Rated 08 Jan 2016
99 98% Biutiful (2010) - Rated 08 Jan 2016
95 76% The Class (2008) - Rated 24 Dec 2015
96 87% Black Swan (2010) - Rated 03 Dec 2015
93 61% Another Year (2010) - Rated 29 Nov 2015
89 39% Le Havre (2011) - Rated 26 Nov 2015
92 55% Vesikali yarim (1968) - Rated 26 Nov 2015
91 51% The Big Lebowski (1998) - Rated 26 Nov 2015
90 46% How I Met Your Mother (2005) - Rated 23 Nov 2015
95 76% The Dreamers (2004) - Rated 23 Nov 2015