![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ertuslu | |
![]() |
Movie Buff - 212 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2011
Location: Ankara, Cankaya, Turkey
|
|
Bio: like freedom
| |

| 69 | Sultan (1978) - Oct 06, 2011 |
| 68 | Dila hanim (1977) - Oct 06, 2011 |
| 61 | Asiye Nasil Kurtulur (1986) - Oct 06, 2011 |
| 59 | Yedi kocali Hürmüz (1971) - Oct 06, 2011 |
| 61 | Kara gözlüm (1970) - Oct 06, 2011 |
| 56 | Arim, balim, petegim (1970) - Oct 06, 2011 |
| 89 | Selvi boylum, al yazmalim (1977) - Oct 06, 2011 |
| 36 | Aysecik ile Ömercik (1969) - Oct 06, 2011 |
| 54 | Keloglan ile Cankiz (1972) - Oct 06, 2011 |
| 66 | Yusuf ile kenan (1979) - Oct 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |