![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
erus99 | |
![]() |
Movie Buff - 255 Films Ranked
Member Since: Nov 1, 2008
Location: Kocaeli & Kasaba-Manisa, Turkey
Age: 28
Gender: Male
Status: Single
|

| 94 | A ay (1988) - Nov 20, 2008 |
| 93 | Insan nedir ki? (2004) - Nov 20, 2008 |
| 96 | Kaç para kaç (1999) - Nov 20, 2008 |
| 95 | Bes vakit (2006) - Nov 20, 2008 |
| 50 | Turkish Star Wars (1982) - Nov 20, 2008 |
| 0 | Dünyayi kurtaran adam'in oglu (2006) - Nov 20, 2008 |
| 5 | Maskeli besler intikam pesinde (2005) - Nov 20, 2008 |
| 3 | Maskeli besler: Irak (2007) - Nov 20, 2008 |
| 80 | Cube Zero (2004) - Nov 20, 2008 |
| 79 | Cube 2: Hypercube (2002) - Nov 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |