![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
erusiel | |
![]() |
Movie Buff - 208 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2007
|

| 83 | Forbidden Planet (1956) - Apr 26, 2010 |
| 89 | Toy Story 2 (1999) - Apr 26, 2010 |
| 58 | Young Doctors in Love (1982) - Apr 26, 2010 |
| 61 | Escape from the Planet of the Apes (1971) - Apr 25, 2010 |
| 75 | Beneath the Planet of the Apes (1970) - Apr 25, 2010 |
| 82 | How to Train Your Dragon (2010) - Apr 25, 2010 |
| 61 | Spartacus (1960) - Feb 12, 2010 |
| 91 | Planet of the Apes (1968) - Feb 06, 2010 |
| 82 | Moon (2009) - Jan 30, 2010 |
| 59 | Just One of the Guys (1985) - Jan 09, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |