Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
erwin
Flick Fan - 97 Films Ranked
Member Since: Feb 15, 2010
Location: Copenhagen S, Denmark
Recent Rankings
94 The Abyss (1989) - Feb 15, 2010
90 12 Monkeys (1995) - Feb 15, 2010
88 Dracula (1992) - Feb 15, 2010
99 Life of Brian (1979) - Feb 15, 2010
94 Groundhog Day (1993) - Feb 15, 2010
50 Young Frankenstein (1974) - Feb 15, 2010
91 I Heart Huckabees (2004) - Feb 15, 2010
89 Iron Man (2008) - Feb 15, 2010
74 Battlefield Earth (2000) - Feb 15, 2010
60 The Bourne Identity (2002) - Feb 15, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with erwin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?