![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
esalwin | |
![]() |
Movie Buff - 292 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2011
Location: Alexandria, VA, USA
|
|
Bio: I believe strongly in the strength of social recommendation engines.
| |

| 84 | The Hunchback of Notre Dame (1996) - Aug 09, 2011 |
| 65 | Pearl Harbor (2001) - Aug 09, 2011 |
| 84 | Animal House (1978) - Aug 09, 2011 |
| 82 | Top Gun (1986) - Aug 09, 2011 |
| 69 | The Tree of Life (2011) - Jul 31, 2011 |
| 86 | The Shawshank Redemption (1994) - Jul 29, 2011 |
| 75 | Black Snake Moan (2007) - Jul 17, 2011 |
| 73 | American History X (1998) - Jul 17, 2011 |
| 87 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Jul 17, 2011 |
| 59 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Jul 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |