Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
esegentleman
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Oct 31, 2007
Location: Japan
Recent Rankings
3 8MM (1999) - Oct 31, 2007
3 Match Point (2005) - Oct 31, 2007
3 Die Another Day (2002) - Oct 31, 2007
3 The Amityville Horror (2005) - Oct 31, 2007
3 Steel Magnolias (1989) - Oct 31, 2007
3 Platoon (1986) - Oct 31, 2007
3 My Baby's Daddy (2004) - Oct 31, 2007
3 Duel (1971) - Oct 31, 2007
3 Superman Returns (2006) - Oct 31, 2007
3 The Butterfly Effect (2004) - Oct 31, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with esegentleman. Why not go rank more films, then come back and check it out again?