eses

eses
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 23% The Saragossa Manuscript (1965) - Rated 16 Aug 2012
94 78% Three Colors: Red (1994) - Rated 16 Aug 2012
93 72% Three Colors: Blue (1993) - Rated 16 Aug 2012
88 45% Mouchette (1967) - Rated 16 Aug 2012
70 19% L'avventura (1960) - Rated 16 Aug 2012
80 27% Ugetsu (1953) - Rated 16 Aug 2012
90 58% Rashomon (1950) - Rated 16 Aug 2012
94 78% The Decalogue (1989) - Rated 16 Aug 2012
93 72% Berlin Alexanderplatz (1980) - Rated 16 Aug 2012
95 83% Shame (1968) - Rated 16 Aug 2012