eshr

eshr
Movie Buff - 238 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 14% Looper (2012) - Rated 07 Oct 2012
92 42% American Beauty (1999) - Rated 07 Oct 2012
100 83% City Lights (1931) - Rated 07 Oct 2012
97 57% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 07 Oct 2012
100 83% Princess Mononoke (1997) - Rated 07 Oct 2012
100 83% The Conformist (1970) - Rated 07 Oct 2012
67 10% Hitch (2005) - Rated 07 Oct 2012
100 83% Rope (1948) - Rated 07 Oct 2012
92 42% The Dark Knight (2008) - Rated 07 Oct 2012
97 57% Animal House (1978) - Rated 07 Oct 2012