eskeyboi

eskeyboi
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 27 May 2012
Location: Bonn, NRW, Germany
Age: 34
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 71% Le Cercle rouge (1970) - Rated 23 Jun 2012
78 23% Taxi to the Dark Side (2007) - Rated 28 May 2012
88 71% A Prophet (2009) - Rated 27 May 2012
85 51% Beau Travail (1999) - Rated 27 May 2012
92 94% Stalker (1979) - Rated 27 May 2012
100 98% Solaris (1972) - Rated 27 May 2012
90 84% The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Rated 27 May 2012
86 59% The Sea Inside (2004) - Rated 27 May 2012
90 84% Kontroll (2003) - Rated 27 May 2012
82 42% Sleeping Beauty (2011) - Rated 27 May 2012