Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum PTA - Paul Thomas Anderson
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
esse
Film Freak - 582 Films Ranked
Member Since: May 7, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 Bright Leaves - May 19, 2007
85 Hedwig and the Angry Inch - May 19, 2007
45 In the Bedroom - May 19, 2007
100 The Clock - May 18, 2007
45 Gandhi - May 11, 2007
80 George Washington - May 11, 2007
75 Werckmeister Harmonies - May 11, 2007
80 What Time Is It There? - May 11, 2007
80 All About My Mother - May 11, 2007
90 Thirteen - May 11, 2007
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with esse. Why not go rank more films, then come back and check it out again?